top of page
person-s-hand-sign-documents-desk-busine

המלצות

תמונה איתמר הפועל תל אביב.jpg
איתמר תמונה עם דרכון.jpeg

איתמר אפרת

איזה כיף, הדרכון הפורטוגלי שלי מוכן! בתור שחקן כדורגל מקצועני, הדרכון הפורטוגלי יפתח לי דלתות במועדני הכדורגל האירופאים ואני אוכל להצעיד את הקריירה שלי לשלב הבא שלה. אני רוצה להודות לעו"ד אמיתי בן אור על השירות המקצועי והיחס החם שקיבלתי לאורך כל הדרך, מתחילת ההליך ועד לרגע שטסתי לפורטוגל ונפגשתי שם עם נציג משרדו שליווה אותי בהליך הוצאת הדרכון ואחרי 3 ימים כבר הייתי עם הדרכון ביד. מומלץ ביותר.

צביקה זיו

אני שמח להמליץ בחום על עו"ד אמיתי בן אור, אני הבעלים של חברת Best Trailer בע"מ, החברה מייבאת טריילרים למשאיות מזה שנים רבות, בין הייתר מספרד ופורטוגל, האזרחות הפורטוגלית שהוצאתי בעזרת עו"ד אמיתי בן אור מסייעת לי מאוד בעבודתי ובניהול עסקי.

בתור איש עסקים מנוסה, אני בודק היטב עם מי אני עובד. לעו"ד אמיתי בן אור הגעתי לאחר שקיבלתי המלצות חמות ממכר משותף, ובאמת, פגשתי אדם מקסים ועו"ד מקצועי.

עו"ד אמיתי בן אור עשה עבודה מדהימה ותוך שנה וחצי הייתי כבר עם אזרחות ביד, לכן המלצתי גם לבני משפחתי ולחברי להוציא דרכו את הזרחות הפורטוגלית.

תמונה צביקה.jpeg
תמונה של דרור מרדכי.jpeg

דרור מרדכי

מי היה מאמין שיהיה כל כך קל להתמודד עם התהליך לקבלת דרכון פורטוגלי!

אמיתי הפך עולמות בשבילי, גם כשאמרו לי שאין שום סיכוי שאצליח לקבל דרכון - בזכותו, אני בדרך המהירה לשם! היחס הכי חם שיכלתי לבקש, זמינות לשאלות הכי מטופשות שהיו לי, סבלנות מאין כמותה והכי חשוב - בפריסת תשלומים על מחיר שהוא גם ככה אטרקטיבי מכל הצעה אחרת שקיבלתי.

איזה כיף שכבר קיבלתי דרכון אירופי תוך חמישה חודשים - תודה אמיתי!

רינת בן נון

בקרוב יהיה לנו דרכון פורטוגלי בזכות עו"ד אמיתי בן אור.

אחרי שכולם הפחידו אותנו שזה עולה הון, שצריך להתעסק במיליון טפסים ולמצוא מלא מסמכים ישנים על המשפחה. הגענו אל אמיתי דרך חברה טובה והוא בקלות ובמיומנות, הגיש עבורנו את כל מה שנחוץ כדי להיות זכאים לדרכון פורטוגלי, תוך זמינות מלאה לכל שאלה ויחס חם ואישי.

גם כשהיו בעיות עם מסמך מסויים, הוא רק עידכן אותנו בתהליך ולקח את כל הטיפול על עצמו, ומסתבר שזה היה טעות טכנית של הפורטוגלים, אבל כלום לא עוצר אותו :)

בשורת המחיר – אמיתי פרס לנו את הסכום לתשלומים בלי ריבית, סכום שגם ככה משמעותית זול מהרבה מקומות שבדקנו בהם.

חברים אחרים שלנו סובלים מסחבת ומעורכי דין שקיבלו את התשלום שלהם ולא נוקפים אצבע כדי לקדם את התהליך. אמיתי איתנו בכל רגע עם המון אנרגיה חיובית ובגובה העיניים.

אז שלא נצרף גם את האחים והאחיות שלנו? צרפנו!

מומלץ באהבה!

IMG-20221012-WA0013.jpg
נדב נבון תמונה.jpeg

נדב נבון

הגעתי אל אמיתי בעקבות המלצה של אח שלי, אסף נבון וכל מה שהוא סיפר לי על עמיתי היה נכון, השירות, היחס והמקצועיות היו מעל הכל, בסוף לא רק שגם אני עשיתי דרכו את הדרכון אלא גם אח נוסף עידו הצטרף לחגיגה וכל זאת בזמן שאני הייתי חייל כדי שאיך שאסיים את השירות אוכל לטוס לעבוד וללמוד היכן שארצה - אירופה HERE I COME!

עידן נבון

אמיתי תודה! אני יותר משח להמליץ על עו"ד אמיתי בן אור שעשה מעל ומעבר כדי שאני ושני אחיי נוכל לקבל את האזרחות הפורטוגלית בצורה המהירה, המקצועית והטובה ביותר, ממליץ בחום!

עידו נבון תמונה.jpeg

אבי גבאי, עו״ד

אני מתכבד להמליץ על עו"ד אמיתי בן אור שליווה אותי בהליך הוצאת האזרחות הפורטוגלית, השירות היה מקצועי ומהימן, עו"ד אמיתי היה זמין לכל שאלה או חשש שליוו אותי לאורך הדרך. מומלץ בחום.

אורית לוי

אז אני אורית, אם לשלושה ילדים, הגעתי למשרדו של עו"ד אמיתי בן אור לאחר שקיבלתי המלצה חמה מבן משפחה, אני מודה ומתוודה שלא ידעתי הרבה על ההליך רק ידעתי שאני רוצה לאפשר לילדים שלי לקבל בעתיד אזרחות נוספת, אמיתי ענה לי בסבלנות על כל השאלות ונתן לי את ההרגשה שאני בידיים טובות ועם אחריות מלאה להליך, לא הייתי צריכה יותר מזה והתחלתי את הליך, מומלץ באהבה.

בן זכאי המלצה מושחר.jpg

מ.ב

אני רוצה להמליץ בחום על עו"ד אמיתי בן אור, שהצליח להוציא לאשתי את האזרחות הפורטוגלית  תוך שנה ושלושה חודשים בלבד! מאחר ושנינו עובדים בתעשייה הביטחונית איננו יכולים לחשוף את שמינו ואת תמונתנו אך אין ספק שהוא קיים את כל הבטחותיו ואף מעבר לכך, שאפו גדול!

אסף נבון

הי לכולם, אני רוצה להמליץ בחום על עו"ד אמיתי בן אור, הגעתי אל אמיתי לאחר סבב שיחות עם כמה נציגי שירות של עורכי דין וחברות אחרות שגם עוסקות בתחום הזה ולאחר שיחה עם אמיתי ישירות הבנתי כי איתו אני רוצה להמשיך, גם בגלל היחס האישי וגם בגלל שהבנתי שהוא זה שמטפל אישית בכל הבקשות של המשרד, לא התאכזבתי וגם שלחתי את שני אחיי הקטנים, עידו ונדב!

תמונה אסף נבון.png
שי זיו.jpeg

שי זיו

הי לכולם, אני שי זיו, אמנית קעקועים, אני מתגוררת בגרמניה ושם הסטודיו שלי. על עו"ד בן אור שמעתי מאבא שלי, שהמליץ לי עליו בחום.

למרות העובדה שאני לא גרה בארץ, עו"ד בן אור גרם לכל הקשיים שבסיטואציה הזו להיראות חסרי משמעות, בסופו של דבר הכל הלך חלק וקיבלתי את האזרחות הפורטוגלית שלי אחרי שנה וחצי. היה שווה לחכות, ותודה רבה לעו"ד בן אור על השירות המעולה שקיבלתי ממנו. 

bottom of page